O Firmie

Zasoby ludzkie

09/12/2012
Powód,dla którego ludzie wybierają GIGABYTE to wspaniała atmosfera w pracy i duże możliwości rozwoju. Jeśli masz talent oraz energię do działania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, chętnie rozpatrzymy możliwość wykorzystania Twoich umiejętności w naszej firmie.
Poszukujemy kandydatów spełniających następujące kryteria:

Praca w grupie i kontakty zawodowe: przyjmujemy pracowników o różnych osobowościach i umiejętnościach aby dać im możliwość zwiększenia wydajności poprzez współpracę grupową. Kładziemy również nacisk na skuteczną komunikację, koordynację i szacunek dla wszystkich członków zespołu. Naszym celem jest inspirujące i przyjazne środowisko pracy.

Kreatywność: poszukujemy indywidualistów, którzy dzięki nowatorskim pomysłom mogą pomóc firmie GIGABYTE w umocnieniu pozycji lidera w przemyśle technologicznym. Profesjonalne umiejętności w połączeniu z otwartością na nowe wyzwania są w naszych oczach ogromnym atutem.

Najwyższa jakość: dla GIGABYTE priorytetem jest szczególna dbałość o najwyższą jakość produktów oraz wysoki poziom obsługi posprzedażowej.